| Türü | Vidalayın, Geçin |
|---|---|
| Malzeme | PP |
| Güvenlik özellikleri | BPA içermez |
| Denizcilik | deniz veya hava yoluyla |
| Kullanımı | Bardakların Kapatılması ve Sızdırmazlığı İçin |
| Uyumluluk | Çoğu Bardakla Uyumlu |
|---|---|
| Malzeme | PP |
| Ağırlık | 5g |
| Esneklik | Esnek |
| yeniden kullanılabilir | Hayır |
| Renk | Şeffaf |
|---|---|
| yeniden kullanılabilir | Hayır |
| Güvenlik özellikleri | BPA içermez |
| Denizcilik | deniz veya hava yoluyla |
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Ödeme | Western Union/TT |
|---|---|
| Malzeme | PP |
| Tip | Vidalayın, Geçin |
| Esneklik | Esnek |
| Başvuru | Plastik Bardaklar, Kağıt Bardaklar |
| Kullanımı | Meyve suyu, içecek, kahve, Boba çayı. |
|---|---|
| Şekli | yuvarlak |
| BPA içermez | - Evet. |
| Kapasite | 400ML |
| Malzeme | PP |
| Şekli | yuvarlak |
|---|---|
| yeniden kullanılabilir | Hayır |
| Uygulama | Plastik Bardaklar, Kağıt Bardaklar |
| Güvenlik özellikleri | BPA içermez |
| Miktar | 50'li Paketler Halinde Satılır |
| Denizcilik | deniz veya hava yoluyla |
|---|---|
| Uyumluluk | Çoğu Bardakla Uyumlu |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Güvenlik özellikleri | BPA içermez |
| Kullanımı | Bardakların Kapatılması ve Sızdırmazlığı İçin |
| Esneklik | Esnek |
|---|---|
| yeniden kullanılabilir | Hayır |
| Uygulama | Plastik Bardaklar, Kağıt Bardaklar |
| Denizcilik | deniz veya hava yoluyla |
| Uyumluluk | Çoğu Bardakla Uyumlu |
| Payment | Western Union/TT |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Size | 90mm |
| Shape | Round |
| Safety Features | BPA-free |
| Sıcaklık direnci | 100°C'ye kadar |
|---|---|
| Boyut | 90 mm |
| Sızdırmaz | Evet |
| Teslimat | Depozitodan 10 gün sonra |
| Sertifikasyon | SGS, FAD, ISO9001 |