| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 24 ΟΖ |
| Θερμοκρασία | 0-60°C |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
| Packaging Qty | 500pcs |
|---|---|
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Shape | Round |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Material | PP |
| Δυναμικότητα | 1,5 oz |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές |
| Δείγμα | 5 ημέρες |
| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφετέριες, πάρτι |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία qty | 500 κομμάτια |
|---|---|
| Υπηρεσία | OEM,ODM |
| Υλικό | CP |
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
| Σχήμα | Γύρω |
| Χρώμα | Διαφανές |
|---|---|
| Δείγμα | 5 ημέρες |
| Συσκευασία qty | 500 κομμάτια |
| Δυναμικότητα | 12 ουγκιές |
| Μέγεθος | 76*54*113mm |
| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφετέριες, πάρτι, υπαίθριο |
|---|---|
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί, σαμπάνια |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Χαρακτηριστικά | Χρησιμοποιήσιμα |
| Χρώμα | Διαφανές |
| μέγεθος | 49*42*55mm |
|---|---|
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί, σαμπάνια |
| Χαρακτηριστικά | Χρησιμοποιήσιμα |
| Μέγεθος συσκευασίας | 0.031CBM |
| Υπηρεσία | OEM,ODM |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Ασφάλεια μικροκυμάτων | - Όχι. |
| Σχήμα | Γύρω |
| Τύπος κάλυψης | Σπίτι, Θόλο. |
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρώμα | Καθαρό, Λευκό |
| Χρήση | Χυμός, ποτό, καφέ, τσάι Μπομπά. |
| Δυναμικότητα | 500/700ML |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Πληρωμή | ΤΤ |
|---|---|
| Συσκευασία qty | 1000 κομμάτια |
| Ποσότητα | 50 |
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |