| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| Ödeme | TT |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Logo | Özel |
| Kapasite | 14 ons |
|---|---|
| BPA içermez | - Evet. |
| Örnek süresi | 7 Gün |
| Paket | karton |
| Ödeme | TT |
| Ağırlık | 10g |
|---|---|
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| Kapasite | 12 ons |
| Miktar | 50 |
| Örnek süresi | 7 Gün |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
|---|---|
| Logo | Özel |
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
| Ağırlık | 10g |
| Baskı | - Evet. |
| Baskı | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Paket | karton |
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
|---|---|
| Boyut | 89*44*139mm |
| BPA içermez | - Evet. |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| Miktar | 50 |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
|---|---|
| Boyut | 89*44*153mm |
| Miktar | 50 |
| BPA içermez | - Evet. |
| Baskı | - Evet. |
| Örnek süresi | 7 Gün |
|---|---|
| Logo | özel |
| Miktar | 50 |
| Ağırlık | 20g |
| Kapasite | 32 ons |
| Logo | Özel |
|---|---|
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Miktar | 50 |
| Ödeme | TT |
| Boyut | 107*72*176mm |
| Baskı | - Evet. |
|---|---|
| BPA içermez | - Evet. |
| Ağırlık | 24g |
| Miktar | 50 |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |