| Ασφάλεια μικροκυμάτων | - Όχι. |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | - Ναι, ναι. |
| Ποσότητα | 50 |
|---|---|
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 6g |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Βάρος | 10g |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Βάρος | 10G |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία | 0-60°C |
| Μέγεθος | 89*56*115mm |
| Πληρωμή | ΤΤ |
|---|---|
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος | 89*53*137mm |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
|---|---|
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Μέγεθος | 89*53*137mm |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Θερμοκρασία | 0-60°C |
| Συσκευασία qty | 1000 κομμάτια |
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 10g |
| Θερμοκρασία | 0-60°C |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |
|---|---|
| Πληρωμή | ΤΤ |
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Δυναμικότητα | 16OZ |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 0-60°C |
| Βάρος | 20G |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |