| certyfikaty | FDA, SGS |
|---|---|
| Wielkość opakowania | 0.082CBM |
| Ilość w opakowaniu | 360szt |
| Waga | 13,5 g |
| Logo | niestandardowe |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Wypłata | TT |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| temperatury | 0-60°C |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Wielkość | 89*44*139mm |
|---|---|
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Okres próbny | 7 dni |
|---|---|
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Pakiet | Karton |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Pojemność | 32OZ |
|---|---|
| Pakiet | Karton |
| Wypłata | TT |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Pakiet | Karton |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Pakiet | Karton |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Pakiet | Karton |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Typ | Przykręć, zatrzaśnij |
|---|---|
| Kolor | przezroczysty lub kolorowy |
| Odporność na temperaturę | Do 100°C |
| Stosowanie | Do zimnych lub gorących napojów |
| Logo | Dostosowane |