| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Materiał | ps |
| Waga | 3G |
| Zastosowanie | Restauracje, kawiarnie, imprezy, plenery |
| Szczegóły opakowania | Wewnętrzna torba + karton |
| Logo | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Pakiet | Karton |
| Waga | 16,5 g |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Wielkość | 89*53*180mm |
| Okres próbny | 7 dni |
|---|---|
| Pojemność | 30 uncji |
| Ilość w opakowaniu | 600 SZT |
| Wielkość | Wymiary: 107*67*163 mm |
| Wypłata | TT |
| Wypłata | TT |
|---|---|
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Pojemność | 32OZ |
| Ilość | 50 |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Pakiet | Karton |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Pakiet | Karton |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Logo | niestandardowe |
|---|---|
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Okres próbny | 7 dni |
| Logo | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Ilość | 50 |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Wielkość | Wymiary: 107*67*163 mm |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |