| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ποσότητα | 50 |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Μέγεθος | 107*67*163mm |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Εκτύπωση | Ναι |
|---|---|
| Τόπος συσκευασίας | 1000 κομμάτια |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Συγκεντρώσιμα | Ναι |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Χρώμα | Διαφανές |
|---|---|
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
| Μέγεθος | 70*50*61mm |
| Δυναμικότητα | 4oz |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί, σαμπάνια |
|---|---|
| Υλικό | CP |
| Συσκευασία qty | 192pcs |
| Δείγμα | 5 ημέρες |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
|---|---|
| Ποσότητα | 50 |
| Πληρωμή | ΤΤ |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
|---|---|
| Επαναχρησιμοποιήσιμο | - Όχι. |
| Βάρος | 3g |
| Απόδειξη διαρροών | - Ναι, ναι. |
| ΕΠΙΤΡΟΠΗ | αεροπορικώς τη θάλασσα ή |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τόπος συσκευασίας | 1000PCS |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Πακέτο | Καρτόνι |