| Ασφάλεια μικροκυμάτων | - Όχι. |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος κάλυψης | Σπίτι, Θόλο. |
| Υλικό | PP |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Τύπος κάλυψης | Σπίτι, Θόλο. |
|---|---|
| Ασφάλεια μικροκυμάτων | - Όχι. |
| Υλικό | PP |
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
| Χρήση | Χυμός, ποτό, καφέ, τσάι Μπομπά. |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
| Πληρωμή | ΤΤ |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 14oz |
|---|---|
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Πληρωμή | ΤΤ |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Βάρος | 10G |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία | 0-60°C |
| Μέγεθος | 89*56*115mm |
| Βάρος | 10G |
|---|---|
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
| Δυναμικότητα | 12 ουγκιές |
| Ποσότητα | 50 |
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία | 0-60°C |
| Βάρος | 10g |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Συσκευασία qty | 1000 κομμάτια |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
|---|---|
| Μέγεθος | 89*44*153mm |
| Ποσότητα | 50 |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Ποσότητα | 50 |
| Βάρος | 20g |
| Δυναμικότητα | 32OZ |