| Maat | 90 mm |
|---|---|
| Vorm | Ronde |
| Diameter | Varieert (gewoonlijk 80 mm, 90 mm, 95 mm) |
| Ontwerp | Plat, koepelvormig of slokjesgat |
| Temperatuurweerstand | tot 100°C |
| Certificeringen | FDA, SGS |
|---|---|
| Kleur | Doorzichtig |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap |
| grootte | 42*30*41 mm |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes |
| Vorm | Rond |
|---|---|
| FOB-haven | Xiamen |
| Qty verpakking | 1000 stuks |
| Logo's | Op maat |
| Diensten | OEM, ODM |
| Diensten | OEM, ODM |
|---|---|
| Kleur | Doorzichtig |
| Verpakking Qty | 500 stuks |
| Pakketgewicht | 10kgs |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | ps |
| Gewicht | 25.5g |
| Logo's | Op maat |
|---|---|
| Materiaal | ps |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Diensten | OEM, ODM |
| Gewicht | 10.5g |
| Certificeringen | FDA, SGS |
|---|---|
| Pakketgrootte | 0.082CBM |
| Verpakking Qty | 360pcs |
| Gewicht | 13.5g |
| Logo's | Op maat |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Betaling | TT |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Temperatuur | 0-60°C |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| Grootte | 89*44*139 mm |
|---|---|
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| Materiaal | PET |
| Proeftijd | 7 dagen |
|---|---|
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Qty verpakking | 1000 stuks |
| Pakket | Verpakking |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |