| Size | 90mm |
|---|---|
| Shape | Round |
| Diameter | Varies (commonly 80mm, 90mm, 95mm) |
| Design | Flat, Dome, Or Sip Hole |
| Temperatureresistance | Up To 100°C |
| Certifications | FDA, SGS |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Usage | Hot And Cold Beverages,Water,Juice |
| Size | 42*30*41mm |
| Application | Restaurants, Cafes, Party |
| Shape | Round |
|---|---|
| FOB Port | Xiamen |
| Packaging Qty | 1000pcs |
| LOGO | Customized |
| Service | OEM,ODM |
| Service | OEM,ODM |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Packaging Qty | 500pcs |
| Package Weight | 10kgs |
| Application | Restaurants, Cafes, Party,Outdoors |
| Durability | High |
|---|---|
| Application | Restaurants, Cafes, Party,Outdoors |
| Shape | Round |
| Material | PS |
| Weight | 25.5g |
| Features | Disposable |
|---|---|
| LOGO | Customized |
| Material | PS |
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine |
| Service | OEM,ODM |
| Certifications | FDA, SGS |
|---|---|
| Package Size | 0.082CBM |
| Packaging Qty | 360pcs |
| Weight | 13.5g |
| LOGO | Customized |
| Stackable | Yes |
|---|---|
| Payment | TT |
| Bpa Free | Yes |
| Temperature | 0-60℃ |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
| Size | 89*44*139mm |
|---|---|
| Bpa Free | Yes |
| Stackable | Yes |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
| Material | PET |
| Sample Time | 7 DAYS |
|---|---|
| Bpa Free | Yes |
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Package | Carton |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |