| Boyut | 90mm |
|---|---|
| Şekil | Yuvarlak |
| Çap | Değişir (genellikle 80mm, 90mm, 95mm) |
| Tasarım | Düz, Kubbe veya Sip Hole |
| SıcaklıkDayanıklılık | 100°C'ye kadar |
| Sertifikalar | FDA, SGS |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu |
| Boyut | 42*30*41mm |
| Uygulama | Restoranlar, Kafeler, Parti |
| Şekli | yuvarlak |
|---|---|
| FOB Bağlantı Noktası | Xiamen |
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Logo | Özel |
| Hizmet | OEM,ODM |
| Hizmet | OEM,ODM |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| Paket ağırlığı | 10kg |
| Uygulama | Restoranlar, Kafeler, Parti, Açık Havada |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Uygulama | Restoranlar, Kafeler, Parti, Açık Havada |
| Şekli | yuvarlak |
| Malzeme | ps |
| Ağırlık | 25.5g |
| Logo | Özel |
|---|---|
| Malzeme | ps |
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| Hizmet | OEM,ODM |
| Ağırlık | 10.5g |
| Sertifikalar | FDA, SGS |
|---|---|
| Paket Boyutu | 0.082CBM |
| Ambalaj miktarı | 360 Adet |
| Ağırlık | 13.5g |
| Logo | özel |
| istiflenebilir | - Evet. |
|---|---|
| Ödeme | TT |
| BPA içermez | - Evet. |
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| Boyut | 89*44*139mm |
|---|---|
| BPA içermez | - Evet. |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Örnek süresi | 7 Gün |
|---|---|
| BPA içermez | - Evet. |
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Paket | karton |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |