| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Duurzaamheid | hoog |
|---|---|
| Materiaal | PS |
| Gewicht | 3g |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
| Verpakkingsdetail | Binnenbag+carton |
| Logo's | Op maat |
|---|---|
| Pakket | Verpakking |
| Gewicht | 16.5g |
| Qty verpakking | 1000 stuks |
| Grootte | 89*53*180 mm |
| Proeftijd | 7 dagen |
|---|---|
| Capaciteit | 30oz |
| Qty verpakking | 600 stuks |
| Grootte | 107*67*163 mm |
| Betaling | TT |
| Betaling | TT |
|---|---|
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| Capaciteit | 32OZ |
| Hoeveelheid | 50 |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |