| Μέγεθος | 90mm |
|---|---|
| Σχήμα | Γύρω |
| Διάμετρος | Ποικίλει (συνήθως 80mm, 90mm, 95mm) |
| Σχέδιο | Επίπεδη, θόλος ή τρύπα |
| ΘερμοκρασίαΑντίσταση | έως 100°C |
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές |
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς |
| μέγεθος | 42*30*41mm |
| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφετέριες, πάρτι |
| Σχήμα | Γύρω |
|---|---|
| Λιμάνι FOB | Σιαμέν |
| Συσκευασία qty | 1000 κομμάτια |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Υπηρεσία | OEM,ODM |
| Υπηρεσία | OEM,ODM |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές |
| Τόπος συσκευασίας | 500 κομμάτια |
| Βάρος συσκευασίας | 10kgs |
| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφετέριες, πάρτι, υπαίθριο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφετέριες, πάρτι, υπαίθριο |
| Σχήμα | Γύρω |
| Υλικό | CP |
| Βάρος | 25.5g |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | CP |
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί |
| Υπηρεσία | OEM,ODM |
| Βάρος | 10.5g |
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 0.082CBM |
| Τόπος συσκευασίας | 360pcs |
| Βάρος | 13.5g |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Πληρωμή | ΤΤ |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Θερμοκρασία | 0-60°C |
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
| Μέγεθος | 89*44*139mm |
|---|---|
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |
|---|---|
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Συσκευασία qty | 1000 κομμάτια |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |