| Diensten | OEM, ODM |
|---|---|
| Kleur | Doorzichtig |
| grootte | 62*42*87 mm |
| Verpakking Qty | 216Pcs |
| Capaciteit | 150ML |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
|---|---|
| certificeringen | FDA, SGS |
| Kenmerken | Eenmalig |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
| Proefproef | 5 dagen |
| grootte | 78*65*51 mm |
|---|---|
| Kenmerken | Eenmalig |
| Pakketgrootte | 44.5*44*49.5cm |
| Gewicht | 10.5g |
| Kleur | Doorzichtig |
| Diensten | OEM, ODM |
|---|---|
| Kleur | Doorzichtig |
| Certificeringen | FDA, SGS |
| Gewicht | 19G |
| Materiaal | ps |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| Type deksel | Vlak, koepel. |
| Mikrogolfbak | - Nee. |
| Logo's | Op maat |
| Herbruikbaar | - Nee. |
|---|---|
| Kleur | Doorzichtig |
| Vorm | Rond |
| Ontwerp | Eenvoudig en functioneel |
| grootte | 95MM |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Materiaal | ps |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Grootte | 70*50*73 mm |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
| Capaciteit | 420ml |
|---|---|
| Pakketgrootte | 44.5*44*26.5cm |
| FOB-haven | Xiamen |
| Diensten | OEM, ODM |
| Logo's | Op maat |
| Vorm | Harten |
|---|---|
| Capaciteit | 4oz |
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
| Logo's | Op maat |
| Kleur | Doorzichtig |