| Certificeringen | FDA, SGS |
|---|---|
| grootte | 68*63*144 mm |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Kenmerken | Eenmalig |
| Verpakking Qty | 144PCS |
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
|---|---|
| Pakketgewicht | 20,6 kg |
| FOB-haven | Xiamen |
| grootte | 55 x 60 x 20,7 mm |
| Diensten | OEM, ODM |
| Capaciteit | 32OZ |
|---|---|
| Verpakking | Verpakking |
| Betaling | TT |
| Materiaal | PET |
| Qty verpakking | 500 stuks |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |
| Drukwerk | Ja |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | karton |