| Rozmiar | 90 mm |
|---|---|
| Kształt | Okrągły |
| Średnica | Różnie (zwykle 80 mm, 90 mm, 95 mm) |
| Projekt | Płaski, kopułowy lub z otworem na łyk |
| TemperaturaOporność | do 100°C |
| certyfikaty | FDA, SGS |
|---|---|
| Kolor | przejrzysty |
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, sok |
| Wielkość | 42*30*41mm |
| Zastosowanie | Restauracje, kawiarnie, imprezy |
| Kształt | Okrągłe |
|---|---|
| Port FOB | Xiamen |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Usługa | OEM, ODM |
| Usługa | OEM, ODM |
|---|---|
| Kolor | przejrzysty |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Waga paczki | 10 kg |
| Zastosowanie | Restauracje, kawiarnie, imprezy, plenery |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Zastosowanie | Restauracje, kawiarnie, imprezy, plenery |
| Kształt | Okrągłe |
| Materiał | ps |
| Waga | 25,5 g |
| Logo | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Materiał | ps |
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
| Usługa | OEM, ODM |
| Waga | 10,5g |
| certyfikaty | FDA, SGS |
|---|---|
| Wielkość opakowania | 0.082CBM |
| Ilość w opakowaniu | 360szt |
| Waga | 13,5 g |
| Logo | niestandardowe |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Wypłata | TT |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| temperatury | 0-60°C |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Wielkość | 89*44*139mm |
|---|---|
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Okres próbny | 7 dni |
|---|---|
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Pakiet | Karton |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |