| Payment | Western Union/TT |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Size | 90mm |
| Shape | Round |
| Safety Features | BPA-free |
| Payment | Western Union/TT |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Size | 90mm |
| Shape | Round |
| Safety Features | BPA-free |
| Package Size | 44.5*44*26.5cm |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Package Weight | 10kgs |
| LOGO | Customized |
| Packaging Qty | 500pcs |
| Service | OEM,ODM |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Size | 62*42*87mm |
| Packaging Qty | 216pcs |
| Capacity | 150ML |
| Features | Disposable |
|---|---|
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine |
| Certifications | FDA, SGS |
| Application | Restaurants, Cafes, Party,Outdoors |
| Sample | 5days |
| Features | Disposable |
|---|---|
| Size | 78*65*51mm |
| Package Size | 44.5*44*49.5cm |
| Weight | 10.5g |
| Color | Transparent |
| Service | OEM,ODM |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Certifications | FDA, SGS |
| Weight | 19g |
| Material | PS |
| Material | PP |
|---|---|
| Shape | Round |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Microwave Safe | No |
| Logo | Customized |
| Reusable | NO |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Shape | Round |
| Design | Simple And Functional |
| Size | 95mm |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |