| Hizmet | OEM,ODM |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Boyut | 62*42*87mm |
| Ambalaj miktarı | 216 Adet |
| Kapasite | 150ml |
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
|---|---|
| Sertifikalar | FDA, SGS |
| Özellikleri | tek kullanımlık |
| Uygulama | Restoranlar, Kafeler, Parti, Açık Havada |
| Örnek | 5 gün |
| Boyut | 78*65*51mm |
|---|---|
| Özellikleri | tek kullanımlık |
| Paket Boyutu | 44,5*44*49,5 cm |
| Ağırlık | 10.5g |
| Renk | Şeffaf |
| Hizmet | OEM,ODM |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Sertifikalar | FDA, SGS |
| Ağırlık | 19g |
| Malzeme | ps |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Şekli | yuvarlak |
| Kapak Tipi | Düz, Kubbe |
| Mikrodalga Güvenli | Hayır |
| Logo | özel |
| yeniden kullanılabilir | Hayır |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Şekli | yuvarlak |
| Tasarım | Basit ve İşlevsel |
| Boyut | 95mm |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Malzeme | ps |
|---|---|
| Logo | Özel |
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| Boyut | 70*50*73mm |
| Uygulama | Restoranlar, Kafeler, Parti, Açık Havada |
| Kapasite | 420ml |
|---|---|
| Paket Boyutu | 44,5*44*26,5 cm |
| FOB Bağlantı Noktası | Xiamen |
| Hizmet | OEM,ODM |
| Logo | özel |
| Şekli | Kalp |
|---|---|
| Kapasite | 115 GRAM |
| Paket detayı | İç Çanta+karton |
| Logo | özel |
| Renk | Şeffaf |