| Boyut | 89*44*139mm |
|---|---|
| BPA içermez | - Evet. |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Örnek süresi | 7 Gün |
|---|---|
| BPA içermez | - Evet. |
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Paket | karton |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| Kapasite | 32 ons |
|---|---|
| Paket | karton |
| Ödeme | TT |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| Baskı | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Paket | karton |
| Baskı | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Paket | karton |
| Baskı | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Paket | karton |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Malzeme | ps |
| Ağırlık | 3G |
| Uygulama | Restoranlar, Kafeler, Parti, Açık Havada |
| Paketleme Detayı | İç Çanta+karton |
| Logo | Özel |
|---|---|
| Paket | karton |
| Ağırlık | 16.5g |
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Boyut | 89*53*180mm |
| Örnek süresi | 7 Gün |
|---|---|
| Kapasite | 30oz |
| Ambalaj miktarı | 600 adet |
| Boyut | 107*67*163mm |
| Ödeme | TT |