| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Kullanımı | Bardakların Kapatılması ve Sızdırmazlığı İçin |
| Denizcilik | deniz veya hava yoluyla |
| Uyumluluk | Çoğu Bardakla Uyumlu |
| yeniden kullanılabilir | Hayır |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Ödeme | Western Union/TT |
| Kullanımı | Bardakların Kapatılması ve Sızdırmazlığı İçin |
| Tasarım | Basit ve İşlevsel |
| Uygulama | Plastik Bardaklar, Kağıt Bardaklar |
|---|---|
| Malzeme | PP |
| Ağırlık | 5g |
| Tasarım | Basit ve İşlevsel |
| Türü | Vidalayın, Geçin |
| Tasarım | Basit ve İşlevsel |
|---|---|
| Esneklik | Esnek |
| Malzeme | PP |
| Sızıntı Kanıtı | Evet |
| Şekil | Yuvarlak |
| Renk | Şeffaf |
|---|---|
| Sızdırmaz | - Evet. |
| Denizcilik | deniz veya hava yoluyla |
| Türü | Vidalayın, Geçin |
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Güvenlik özellikleri | BPA içermez |
|---|---|
| Ağırlık | 5.5g |
| yeniden kullanılabilir | Hayır |
| Boyut | 90mm |
| Sertifikasyon | SGS, FAD, ISO9001 |
| Sızdırmaz | - Evet. |
|---|---|
| Boyut | 90mm |
| Esneklik | Esnek |
| Uygulama | Plastik Bardaklar, Kağıt Bardaklar |
| Güvenlik özellikleri | BPA içermez |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kullanımı | Bardakların Kapatılması ve Sızdırmazlığı İçin |
| Şekli | yuvarlak |
| Güvenlik özellikleri | BPA içermez |
| Ödeme | Western Union/TT |
| Ödeme | Western Union/TT |
|---|---|
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Esneklik | Esnek |
| Ağırlık | 2.3g |
| Türü | Vidalayın, Geçin |
| Ağırlık | 3G |
|---|---|
| Güvenlik özellikleri | BPA içermez |
| Ödeme | Western Union/TT |
| Sertifikasyon | SGS, FAD, ISO9001 |
| Uygulama | Plastik Bardaklar, Kağıt Bardaklar |