| Boyut | 90mm |
|---|---|
| Tasarım | Basit ve İşlevsel |
| Şekli | yuvarlak |
| yeniden kullanılabilir | Hayır |
| Kullanımı | Bardakların Kapatılması ve Sızdırmazlığı İçin |
| Tasarım | Basit ve İşlevsel |
|---|---|
| Sızdırmaz | - Evet. |
| Uyumluluk | Çoğu Bardakla Uyumlu |
| Kullanımı | Bardakların Kapatılması ve Sızdırmazlığı İçin |
| yeniden kullanılabilir | Hayır |
| Kullanımı | Bardakların Kapatılması ve Sızdırmazlığı İçin |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Sızdırmaz | - Evet. |
| Güvenlik özellikleri | BPA içermez |
| Uygulama | Plastik Bardaklar, Kağıt Bardaklar |
| yeniden kullanılabilir | Hayır |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Şekli | yuvarlak |
| Ödeme | Western Union/TT |
| Ağırlık | 5g |
| Ödeme | Western Union/TT |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Boyut | 90mm |
| Şekil | Yuvarlak |
| Güvenlik Özellikleri | BPA içermeyen |
| Ödeme | Western Union/TT |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Boyut | 90mm |
| Şekil | Yuvarlak |
| Güvenlik Özellikleri | BPA içermeyen |
| Yeniden kullanılabilir | HAYIR |
|---|---|
| Kullanım | Soğuk veya Sıcak İçecekler İçin |
| Ürün adı | Plastik bardak kapağı |
| FDA onaylı | Evet |
| Teslimat | Depozitodan 10 gün sonra |
| Sertifikasyon | SGS, FAD, ISO9001 |
|---|---|
| Şekli | yuvarlak |
| Esneklik | Esnek |
| Ödeme | Western Union/TT |
| yeniden kullanılabilir | Hayır |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Kullanımı | Bardakların Kapatılması ve Sızdırmazlığı İçin |
| Renk | Şeffaf |
| Güvenlik özellikleri | BPA içermez |
| Sertifikasyon | SGS, FAD, ISO9001 |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Kullanımı | Bardakların Kapatılması ve Sızdırmazlığı İçin |
| Denizcilik | deniz veya hava yoluyla |
| Uyumluluk | Çoğu Bardakla Uyumlu |