| Υπηρεσία | OEM,ODM |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές |
| μέγεθος | 62*42*87mm |
| Τόπος συσκευασίας | 216Pcs |
| Δυναμικότητα | 150ML |
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί |
|---|---|
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
| Χαρακτηριστικά | Χρησιμοποιήσιμα |
| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφετέριες, πάρτι, υπαίθριο |
| Δείγμα | 5 ημέρες |
| μέγεθος | 78*65*51mm |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Χρησιμοποιήσιμα |
| Μέγεθος συσκευασίας | 44.5*44*49.5cm |
| Βάρος | 10.5g |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Υπηρεσία | OEM,ODM |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές |
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
| Βάρος | 19G |
| Υλικό | CP |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Σχήμα | Γύρω |
| Τύπος κάλυψης | Σπίτι, Θόλο. |
| Ασφάλεια μικροκυμάτων | ΟΧΙ |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Επαναχρησιμοποιήσιμο | - Όχι. |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές |
| Σχήμα | Γύρω |
| Σχεδιασμός | Απλό και Λειτουργικό |
| μέγεθος | 95MM |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Υλικό | CP |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί |
| Μέγεθος | 70*50*73mm |
| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφετέριες, πάρτι, υπαίθριο |
| Δυναμικότητα | 420ml |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 44.5*44*26.5cm |
| Λιμένας FOB | Σιαμέν |
| Υπηρεσία | OEM,ODM |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Σχήμα | Καρδιά |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 4oz |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Διαφανές |