| Payment | Western Union/TT |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Size | 90mm |
| Shape | Round |
| Safety Features | BPA-free |
| Payment | Western Union/TT |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Size | 90mm |
| Shape | Round |
| Safety Features | BPA-free |
| Wielkość opakowania | Wymiary: 44,5*44*26,5 cm |
|---|---|
| Kolor | przejrzysty |
| Waga paczki | 10 kg |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Usługa | OEM, ODM |
|---|---|
| Kolor | przejrzysty |
| Wielkość | 62*42*87mm |
| Ilość w opakowaniu | 216 szt |
| Pojemność | 150 ml |
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
|---|---|
| certyfikaty | FDA, SGS |
| Cechy | Jednorazowe |
| Zastosowanie | Restauracje, kawiarnie, imprezy, plenery |
| Próbka | 5 dni |
| Wielkość | 78*65*51 mm |
|---|---|
| Cechy | Jednorazowe |
| Wielkość opakowania | Wymiary: 44,5*44*49,5 cm |
| Waga | 10,5g |
| Kolor | przejrzysty |
| Usługa | OEM, ODM |
|---|---|
| Kolor | przejrzysty |
| certyfikaty | FDA, SGS |
| Waga | 19g |
| Materiał | ps |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe |
| Typ pokrywy | Mieszkanie, kopuła |
| Bezpieczna mikrofalówka | - Nie, nie. |
| Logo | niestandardowe |
| wielokrotnego użytku | - Nie, nie. |
|---|---|
| Kolor | przejrzysty |
| Kształt | Okrągłe |
| Projekt | Prosty i funkcjonalny |
| Wielkość | 95 mm |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |