| Bezpieczny zmywarka | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Rodzaj produktu | Kubek PP Z Pokrywą |
| Kolor | Czysty biały |
| Szczelne | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Rodzaj | Przykręć, zatrzaśnij |
| Kształt | Okrągłe |
| Kolor | przejrzysty |
| Użycie | Do zakrywania i uszczelniania kubków |
| Wielkość | 90 mm |
|---|---|
| Projekt | Prosty i funkcjonalny |
| Kształt | Okrągłe |
| wielokrotnego użytku | - Nie, nie. |
| Użycie | Do zakrywania i uszczelniania kubków |
| Projekt | Prosty i funkcjonalny |
|---|---|
| Szczelne | - Tak, proszę. |
| Zgodność | Kompatybilny z większością kubków |
| Użycie | Do zakrywania i uszczelniania kubków |
| wielokrotnego użytku | - Nie, nie. |
| Użycie | Do zakrywania i uszczelniania kubków |
|---|---|
| Ilość opakowań | 1000 sztuk |
| Szczelne | - Tak, proszę. |
| Funkcje bezpieczeństwa | Bez BPA |
| Zastosowanie | Kubki plastikowe, kubki papierowe |
| wielokrotnego użytku | - Nie, nie. |
|---|---|
| Ilość opakowań | 1000 sztuk |
| Kształt | Okrągłe |
| Wypłata | Western Union/TT |
| Waga | 5g |
| Zapłata | Western Union/TT |
|---|---|
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar | 90 mm |
| Kształt | Okrągły |
| Funkcje bezpieczeństwa | BPA |
| Zapłata | Western Union/TT |
|---|---|
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar | 90 mm |
| Kształt | Okrągły |
| Funkcje bezpieczeństwa | BPA |
| Certyfikat | SGS, FAD, ISO9001 |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe |
| Elastyczność | Elastyczny |
| Wypłata | Western Union/TT |
| wielokrotnego użytku | - Nie, nie. |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Użycie | Do zakrywania i uszczelniania kubków |
| Kolor | przejrzysty |
| Funkcje bezpieczeństwa | Bez BPA |
| Certyfikat | SGS, FAD, ISO9001 |