| Materiaal | PET |
|---|---|
| Verpakkingshoeveelheid | 1000 stuks |
| Gebruik | Voor het bedekken en verzegelen van bekers |
| Vervoer | door overzees of de lucht |
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste bekers |
| Herbruikbaar | - Nee. |
|---|---|
| Kleur | Doorzichtig |
| Betaling | Western Union/TT |
| Gebruik | Voor het bedekken en verzegelen van bekers |
| Ontwerp | Eenvoudig en functioneel |
| Toepassing | Plastic kopjes, papieren kopjes. |
|---|---|
| Materiaal | PP |
| Gewicht | 5G |
| Ontwerp | Eenvoudig en functioneel |
| Type | Rot op, snap op. |
| Ontwerp | Eenvoudig en functioneel |
|---|---|
| Flexibiliteit | Flexibele |
| Materiaal | PP |
| Lekbestendig | Ja |
| Vorm | Ronde |
| Kleur | Doorzichtig |
|---|---|
| Lekbewijs | - Ja, dat klopt. |
| Vervoer | door overzees of de lucht |
| Type | Rot op, snap op. |
| Verpakkingshoeveelheid | 1000 stuks |
| Veiligheidskenmerken | BPA-vrij |
|---|---|
| Gewicht | 5.5g |
| Herbruikbaar | - Nee, niet echt. |
| Grootte | 90 mm |
| Certificatie | SGS,FAD,ISO9001 |
| Lekbewijs | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| grootte | 90 mm |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Toepassing | Plastic kopjes, papieren kopjes. |
| Veiligheidskenmerken | BPA-vrij |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Gebruik | Voor het bedekken en verzegelen van bekers |
| Vorm | Rond |
| Veiligheidskenmerken | BPA-vrij |
| Betaling | Western Union/TT |
| Betaling | Western Union/TT |
|---|---|
| Materiaal | PET |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Gewicht | 2.3g |
| Type | Rot op, snap op. |
| Gewicht | 3g |
|---|---|
| Veiligheidskenmerken | BPA-vrij |
| Betaling | Western Union/TT |
| Certificatie | SGS,FAD,ISO9001 |
| Toepassing | Plastic kopjes, papieren kopjes. |