| Δυναμικότητα | 1000 ml |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος κάλυψης | Σπίτι, Θόλο. |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | - Ναι, ναι. |
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
| Απόδειξη διαρροών | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τύπος | Γάμα το, γύρνα το. |
| Σχήμα | Γύρω |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Χρήση | Για την Καλύψη και τη Σφραγίσιση Κύπελλων |
| Μέγεθος | 90 χιλιοστά |
|---|---|
| Σχέδιο | Απλό και Λειτουργικό |
| Σχήμα | Γύρω |
| Επαναχρησιμοποιήσιμο | - Όχι. |
| Χρήση | Για την Καλύψη και τη Σφραγίσιση Κύπελλων |
| Σχέδιο | Απλό και Λειτουργικό |
|---|---|
| Απόδειξη διαρροών | - Ναι, ναι. |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα Πιο Σχετικά Κύπελλα |
| Χρήση | Για την Καλύψη και τη Σφραγίσιση Κύπελλων |
| Επαναχρησιμοποιήσιμο | - Όχι. |
| Χρήση | Για την Καλύψη και τη Σφραγίσιση Κύπελλων |
|---|---|
| Ποσότητα συσκευασίας | 1000 κομμάτια |
| Απόδειξη διαρροών | - Ναι, ναι. |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Απαλλαγμένο από BPA |
| Εφαρμογή | Πλαστικά φλιτζάνια, χαρτοφλιτζάνια |
| Ναυτιλία | αεροπορικώς τη θάλασσα ή |
|---|---|
| Επαναχρησιμοποιήσιμο | - Όχι. |
| Τύπος | Γάμα το, γύρνα το. |
| Απόδειξη διαρροών | - Ναι, ναι. |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα Πιο Σχετικά Κύπελλα |
| Επαναχρησιμοποιήσιμο | - Όχι. |
|---|---|
| Ποσότητα συσκευασίας | 1000 κομμάτια |
| Σχήμα | Γύρω |
| Πληρωμή | Western Union/TT |
| Βάρος | 5G |
| Πληρωμή | Western Union/TT |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανής |
| Μέγεθος | 90mm |
| Σχήμα | Γύρω |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Χωρίς BPA |
| Πληρωμή | Western Union/TT |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανής |
| Μέγεθος | 90mm |
| Σχήμα | Γύρω |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Χωρίς BPA |
| Επαναχρησιμοποιήσιμο | Οχι |
|---|---|
| Χρήση | Για κρύα ή ζεστά ροφήματα |
| Όνομα προϊόντος | Κάλυμμα πλαστικού φλιτζάνου |
| Εγκρίθηκε η FDA | Ναί |
| Διανομή | 10 ημέρες μετά την κατάθεση |