| Type | Screw On,snap On |
|---|---|
| Material | PP |
| Safety Features | BPA-free |
| Shipping | By Sea Or Air |
| Usage | For Covering And Sealing Cups |
| Compatibility | Compatible With Most Cups |
|---|---|
| Material | PP |
| Weight | 5g |
| Flexibility | Flexible |
| Reusable | NO |
| Color | Transparent |
|---|---|
| Reusable | NO |
| Safety Features | BPA-free |
| Shipping | By Sea Or Air |
| Packing Quantity | 1000pcs |
| Flexibility | Flexible |
|---|---|
| Reusable | NO |
| Application | Plastic Cups,Paper Cups |
| Shipping | By Sea Or Air |
| Compatibility | Compatible With Most Cups |
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
|---|---|
| Shape | Round |
| Bpa Free | Yes |
| Capacity | 400ml |
| Material | PP |
| Shape | Round |
|---|---|
| Reusable | NO |
| Application | Plastic Cups,paper Cups |
| Safety Features | BPA-free |
| Quantity | Sold In Packs Of 50 |
| Shipping | By Sea Or Air |
|---|---|
| Compatibility | Compatible With Most Cups |
| Material | PET |
| Safety Features | BPA-free |
| Usage | For Covering And Sealing Cups |
| Payment | Western Union/TT |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Size | 90mm |
| Shape | Round |
| Safety Features | BPA-free |
| Capacity | 1000ml |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Disposable | Yes |
| Shipping | By Sea Or Air |
|---|---|
| Reusable | NO |
| Type | Screw On,snap On |
| Leak Proof | YES |
| Compatibility | Compatible With Most Cups |