| Flexibility | Flexible |
|---|---|
| Size | 90mm |
| Reusable | NO |
| Color | Transparent |
| Application | Plastic Cups,paper Cups |
| Payment | Western Union/TT |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Size | 90mm |
| Shape | Round |
| Safety Features | BPA-free |
| Type | Screw On,snap On |
|---|---|
| Safety Features | BPA-free |
| Compatibility | Compatible With Most Cups |
| Cerfiticaion | SGS,FAD,ISO9001 |
| Design | Simple And Functional |
| Payment | Western Union/TT |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Size | 90mm |
| Shape | Round |
| Safety Features | BPA-free |
| Payment | Western Union/TT |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Size | 90mm |
| Shape | Round |
| Safety Features | BPA-free |
| Payment | Western Union/TT |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Size | 90mm |
| Shape | Round |
| Safety Features | BPA-free |
| Payment | Western Union/TT |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Size | 90mm |
| Shape | Round |
| Safety Features | BPA-free |
| Payment | Western Union/TT |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Size | 90mm |
| Shape | Round |
| Safety Features | BPA-free |
| Payment | Western Union/TT |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Size | 90mm |
| Shape | Round |
| Safety Features | BPA-free |
| Package Size | 44.5*44*26.5cm |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Package Weight | 10kgs |
| LOGO | Customized |
| Packaging Qty | 500pcs |