| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
|---|---|
| اندازه | 90 میلی متر |
| قابل استفاده مجدد | نه |
| رنگ | شفاف |
| درخواست | لیوان پلاستیکی، لیوان کاغذی |
| پرداخت | Western Union/TT |
|---|---|
| رنگ | شفاف |
| اندازه | 90 میلی متر |
| شکل | گرد |
| ویژگی های ایمنی | بدون BPA |
| نوع | پیچ کنید، ضربه بزنید |
|---|---|
| ویژگی های ایمنی | بدون BPA |
| سازگاری | سازگار با اکثر فنجان ها |
| گواهینامه | SGS، FAD، ISO9001 |
| طراحی | ساده و کاربردی |
| Payment | Western Union/TT |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Size | 90mm |
| Shape | Round |
| Safety Features | BPA-free |
| Payment | Western Union/TT |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Size | 90mm |
| Shape | Round |
| Safety Features | BPA-free |
| Payment | Western Union/TT |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Size | 90mm |
| Shape | Round |
| Safety Features | BPA-free |
| Payment | Western Union/TT |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Size | 90mm |
| Shape | Round |
| Safety Features | BPA-free |
| Payment | Western Union/TT |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Size | 90mm |
| Shape | Round |
| Safety Features | BPA-free |
| Payment | Western Union/TT |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Size | 90mm |
| Shape | Round |
| Safety Features | BPA-free |
| اندازه بسته | 44.5 * 44 * 26.5 سانتی متر |
|---|---|
| رنگ | شفاف |
| وزن بسته بندی | 10 کیلوگرم |
| لوگو | سفارشی |
| تعداد بسته بندی | پنجاه تا |